"יצירתיות היא לראות את מה שכל אחד ראה,

ולחשוב את מה שאף אחד אחר לא חשב"

אלברט איינשטיין

ח. ממרוד

ח. ממרוד 2016-12-07T08:53:26+00:00

Project Description

שם הלקוח: ח. ממרוד.

תחום עסקי: גידור אזרחי ובטחוני.

תקופת הליווי: 12 חודשים

מהות הפרוייקט: אפיון אתר תדמיתי בעברית ובאנגלית, הוצאת אפיון למכרז ספקים, בחינת הצעות מחיר ובחירת ספק, כתיבת תוכן לאתר, תרגום התוכן לאנגלית, עבודה מול הספקים להקמת האתר, הגדרת אסטרטגיה שיווקית לאתר, הקמת קמפיינים שיווקיים לאתר ולמוצרי החברה, הטמעת מערכת ממוחשבת.

עדות לקוח:   חברתנו העוסקת בתחום הגידור הביטחוני מזה 6 עשורים עבדה מאז ומתמיד בפורמט של שווק פאסיבי וכקבלן חוזי המבוסס על מכרזים ומו”מ.

לפני כשנה ביקשנו לאתר יועץ ומלווה לתהליך של שדרוג השיווק והתאמתו לעולם הדיגיטלי, מתוך ידיעה כי החברה מעוניינת להגיע גם לשוק הפרטי.

לאחר ראיונות עם מספר יועצים, הוחלט להתחבר עם אתי זומר מנכ”לית חב’ BSense , שכבר בפגישה הראשונה השאירה את חותמה כמי שתוכל להריץ את הפרויקט תוך כדי הפעילות השוטפת של אנשי החברה. הבחירה כמובן שצלחה והליווי של אתי נעשה בצורה מקצועית, עניינית מול הספקים, כשהיא מדויקת וברורה בדרישותיה, ובמקביל יודעת ומכירה את נפש לקוחותיה ואת מטרותיהם. אתי כיוונה את כל התהליך הן בתוך החברה והן מול הספקים כך שיותאם לצרכי הלקוח וישרת את העסק על הצד הטוב ביותר.

כאדם ריאלי המאמין במבחן התוצאה, אפשר לומר בברור ששיתוף הפעולה בין חברת ממרוד ואתי זומר צלח והניב תוצאות מרשימות.

יוסי ממרוד, סמנכ”ל הנדסה

נגישות

סדנאות וכלים לעסק

סדנאות בתפירה אישית

 

מרגישים שאתם מוצפים במשימות ורודפים אחרי הזנב של עצמכם?

מרגישים שחייבים לנהל את המשימות ולא שהן תנהלנה אתכם?

סדנת "שולחן עבודה דיגיטלי" תפורה עבורכם.

מרגישים שהשיווק בדיגיטל נושף בערפיכם ואתם צריכים להיות יותר מושכים, יותר ויזואלים ויותר מהכל..? סדנת "עיצוב בקליק" תפורה עבורכם.

סדנאות וכלים לעסק