"יצירתיות היא לראות את מה שכל אחד ראה,

ולחשוב את מה שאף אחד אחר לא חשב"

אלברט איינשטיין

Wow Travel

Wow Travel 2016-12-07T08:54:14+00:00

Project Description

שם הלקוח: Wow Travel

תחום עסקי: תיירות ונסיעות לחו”ל עם התמחות באירועי ספורט והופעות בינלאומיים

תקופת הליווי: 6 חודשים

מהות הפרוייקט: ייעוץ וליווי שיווקי; אפיון אתר האינטרנט של החברה, ניהול מו”מ, בחירת ספקים, הגדרת עיצוב, כתיבה שיווקית, וניהול פרויקט מול הספקים הנבחר.

עדות לקוח:   אני רוצה להמליץ בחום על חברת BSense בראשות אתי זומר. אתי היא פרוייקטורית מדהימה ויותר חשוב מכך יעילה. היא הצליחה בזמן של חודשיים להרים את אתר האינטרנט שלנו – Wow Travel – מאפס, תוך שאיפשרה לי להמשיך בשגרת העבודה הרגילה ועירבה אותי בפרטים החשובים באמת מבלי להלאות אותי בכל הפרטים הקטנים המחוייבים במקרה של פרויקט שכזה.
במסגרת ניהול הפרויקט, היא אפיינה את האתר, חשבה על הקונספט השיווקי, יישמה את הקונספט השיווקי בעיצוב, קיבלה עבורי הצעות מחיר, ניהלה מו”מ מול הספקים ודאגה באופן אישי הן לבעלי המקצוע הטובים ביותר והן לשמירה על מסגרת התקציב שהיה לנו. אתי ניהלה את הפרויקט ביעילות, תוך שהיא עובדת באופן ממוקד מול הספקים השונים – גרפיקה, תיכנות וקידום האתר.
איני יכול לחשוב על מישהו שהיה יכול לעשות את זה טוב יותר בעבורי.
ברמה האישית, אני מעריך את הסבלנות, המסירות והרצון העז לסייע, וראיתי אותה מתנהלת בפרויקט שלי, כאילו הוא פרויקט אישי של העסק שלה, תוך שהיא דואגת באופן אישי להוביל להצלחתו.
אין לי ספק, כי לכל פרוייקט עתידי אותו ארצה ליישם אצרף את אתי ואת ביסנס לניהולו והובלתו.

אייל, בעלים ומנכ”ל

נגישות

סדנאות וכלים לעסק

סדנאות בתפירה אישית

 

מרגישים שאתם מוצפים במשימות ורודפים אחרי הזנב של עצמכם?

מרגישים שחייבים לנהל את המשימות ולא שהן תנהלנה אתכם?

סדנת "שולחן עבודה דיגיטלי" תפורה עבורכם.

מרגישים שהשיווק בדיגיטל נושף בערפיכם ואתם צריכים להיות יותר מושכים, יותר ויזואלים ויותר מהכל..? סדנת "עיצוב בקליק" תפורה עבורכם.

סדנאות וכלים לעסק