ניהול פרויקטים

כמה פעמים קרה לכם שכשישבתם עם עצמכם ברגע אחד של שקט וחשבתם על העסק שלכם, דמיינתם איך העסק יראה בשלבים הבאים שלו?

קרה לכם שעלו לכם אינספור רעיונות חדשים לעסק, או שתכננתם לבנות נדבך על נדבך כדי לפתח אותו, אבל בפועל נעצרתם?

יש לכם עסק, יש לכם עובדים. אבל לכל אחד התפקיד שלו, והרעיונות החדשים או הפרויקטים שאתם רוצים להעמיס על העסק, לא יוכלו להתקיים במקביל לעשיה השוטפת.

כאן אנו נכנסים לתמונה.

ל-BSense התמחות בניהול פרויקטים במיקור חוץ (Outsourcing):

רוצים להקים חנות למסחר מקוון או אתר תדמיתי לעסק?

מתכננים להקים אתר מורכב שיתממשק למערכות שונות בעסק ומחפשים מישהו שמדבר טכנולוגית שיוביל את הפרויקט?

מבקשים להרים קמפיין שיווקי וזקוקים מי שינהל זאת עבורכם?

רוצים לשפר ולייעל את תהליכי העבודה, להכניס מערכת ממוחשבת לניהול התפעול והלקוחות ?

אנו ב-BSense ניקח את המשימה מידיכם ונשמש כשלוחה שלכם – נאפיין את הפרויקט, נגדיר יחד איתכם את מסגרות התקציב, נבחן את השוק והספקים, ננהל מו"מ מול הספקים השונים ונייצג את האינטרסים שלכם. ניקח את הפרויקט משלב הרעיון ועד לסיומו המוצלח.

למה לקחת אותנו לניהול פרויקט ולא להסתפק ב"מנהל פרויקט" או "מנהל תיק לקוח" המוצע ע"י הספק ? התשובה העיקרית היא – כי אנו נייצג את האינטרס שלכם ונדאג לקידום הפרויקט מכל האספקטים הנדרשים.

אנו מגיעים לפרויקט ממקום נטול אינטרסים, למעט הבאת הפרויקט לסיומו המוצלח כשהאינטרסים של העסק שלכם הם אלו היחידים העומדים אל מול עיננו. להבדיל ממקרים בהם לספק נותן השירות עומדים אינטרסים אחרים, סובייקטיבים מן הסתם, אשר מנחים את ההצעות אשר הוא מציע לעסק שלכם, אינטרסים העולים בקנה אחד עם הכלים, המשאבים והאסטרטגיה העיסקית שלו.

במהלך עבודתנו המשותפת, אנו גורמים לדברים לקרות. בעבודה על פרויקט יש אלמנטים המבוססים עליכם, בלעדיהם הפרויקט לא יוכל להתקדם. גם כאן, אנו לוקחים הובלה בניווט הפרויקט בין הדרישות השונות, הנפשות הפועלות, הצרכים והספקים.

אנו מזמינים אתכם לעיין ולהתרשם מהפרויקטים השונים אותם הובלנו.