"יצירתיות היא לראות את מה שכל אחד ראה,

ולחשוב את מה שאף אחד אחר לא חשב"

אלברט איינשטיין

עמותת ארץ נהדרת

עמותת ארץ נהדרת 2016-12-07T08:53:07+00:00

Project Description

שם הלקוח: עמותת ארץ נהדרת

תחום עסקי: עמותה המתמקדת בפרויקט “מתנת שחרור” שמטרתו חיזוק תחושת השייכות של חיילים שמשתחררים אל העם והארץ

תקופת הליווי: שלוש שנים

מהות הפרוייקט: ייעוץ וליווי עיסקי, פיננסי, שיווקי וארגוני; ייעול תהליכי עבודה קיימים ובניית תהליכי עבודה חדשים; הגדרת תפקידים; אפיון צרכים מציאה והתאמה של מערכת תפעולית ייעודית; הקמת מערכת ניהול גביה מתורמים ומשתתפי התכנית; בניית תחזיות כספיות שנתיות ורב שנתיות; ניהול תזרים מזומנים שוטף של העמותה; סיוע בתהליכי גיוס כספים, תפעול שוטף של הפרויקטים של העמותה,  אפיון אתר האינטרנט של העמותה, הגדרה ואפיון התממשקות אתר האינטרנט ומערכת המידע של העמותה, ובניית אוטומציה של רישום לפעילויות העמותה; ניהול מו”מ עם ספקים ותפעול שוטף של תהליכי השיווק של הפרויקטים של העמותה.

עדות לקוח:   לפני כארבע שנים, לאחר צאתי מן השירות הציבורי, מצאתי עצמי כעצמאית העוסקת בכתיבה ובמתן ייעוץ אסטרטגי, משקיעה זמן מיותר ויקר בניהול העסק הקטן שלי. בדיוק אז חברה טובה המליצה שאפגוש את אתי זומר ואכיר את שיטת השירותים הוירטואלים אותו הובילה וניהלה באותה התקופה. הרעיון נשמע לי גאוני ומופרך בו בזמן. הייתכן שאני אעבוד בחולון ואקבל שירותים מאנשים שיושבים בבאר טוביה?

בכל מקרה, קבעתי פגישה עם אתי, ובסופה כבר סיכמנו את מסמך ההתקשרות בינינו. עבורי זו היתה קפיצת דרך עצומה. קבלתי לא רק משרד אלא מערכת תומכת שלמה, שמעורבת בעשיה שלי, החל מרמת האסטרטגיה והמיצוב, הכנת לוגו, המשך בניהול השוטף, לרבות הנה”ח, לוחות זמנים, הצבת יעדים וכלים למדידת השגתם. אתי התגלתה כאשת עבודה עניינית ותכליתית, שיודעת לחשוב לפני על מה אני צריכה ויודעת לו את המענה.

בערך באותה תקופה נדרשתי לבצע שינויים לוגיסטיים משמעותיים בעמותת “ארץ נהדרת”, יוזמת תכנית “מתנת שחרור” לחיילים עם סיום שירותם הצבאי. מובן שפניתי להיוועץ באתי. קבלתי הצעה אטרקטיבית לליווי וניהול העמותה, שהיתה פונקציונלית בכל היבט ומובן.

התמורה שהעמותה קיבלה עמדה מעל לכל הציפיות. בסל השירותים, שניתן עם כל הלב והנשמה, ועם תחושת השליחות שאת מצפה מצוות מובחר ואידאלי שעובד אתך צמוד, הכל היה כלול. בניית תכנית עבודה, בניית תחזיות כלכליות רב שנתיות וסיוע בשיווק תכנית חומש מול תורמים פוטנציאליים, טיפול בוועד העמותה, בכספים, בבנק, בגביית חובות, בהעברת תשלומים, בטיפול בתחום התקשורת הוירטואלית, בהרשמה לפרויקטים, בעריכת מכרזים, במעורבות קונסטרוקטיבית. אני לא חושבת שאפילו לי, שאני אדם מאוד וורבאלי, יש מספיק מלים כדי לבטא את ההערכה על התמורה שקיבלנו. אתי גרמה לי להבין שעל העמותה להתנהל כמו עסק, העניקה לנו ייעוץ בהתאם ובנתה עבורנו אסטרטגיה ניהולית יעילה. באותו זמן שירי “תקתקה” משימות שבהרבה משרדים שלושה אנשים עושים.

השירות המקיף שקיבלתי מ-BSense, התגלה כמוחשי, משמעותי, ומעניק פתרון מלא ויעיל לניהול גוף כמו “ארץ נהדרת”. האמירה של אתי שהם לא רק מייעצים אלא גם מיישמים בפועל – לא יכולה להיות נכונה יותר במקרה של העמותה שלנו. מי שלא משתמש בשירותים שלהם, פשוט לא יודע מה הוא מפסיד.

סמדר בת אדם, מנכ”ל העמותה

נגישות

סדנאות וכלים לעסק

סדנאות בתפירה אישית

 

מרגישים שאתם מוצפים במשימות ורודפים אחרי הזנב של עצמכם?

מרגישים שחייבים לנהל את המשימות ולא שהן תנהלנה אתכם?

סדנת "שולחן עבודה דיגיטלי" תפורה עבורכם.

מרגישים שהשיווק בדיגיטל נושף בערפיכם ואתם צריכים להיות יותר מושכים, יותר ויזואלים ויותר מהכל..? סדנת "עיצוב בקליק" תפורה עבורכם.

סדנאות וכלים לעסק