"יצירתיות היא לראות את מה שכל אחד ראה,

ולחשוב את מה שאף אחד אחר לא חשב"

אלברט איינשטיין

ליאור רייזל – אמנית

ליאור רייזל – אמנית 2018-04-23T10:22:03+00:00

Project Description

שם הלקוח: ליאור רייזל

תחום עסקי: אמנית

תקופת הליווי: מזה 6 חודשים וטרם הסתיים

מהות הפרוייקט: ייעוץ וליווי לאמנית, ניהול פרויקט העלאת הסטודיו לאתר אינטרנט בשפה האנגלית, מתוך מטרה למכור את יצירות האמנות לקהל חובבי האמנות בחו”ל. התהליך כלל אפיון האתר, הגדרת תהליכי רכישה וסליקה, ניהול מו”מ, בחירת ספק וניהול פרויקט מול הספק הנבחר. אחריות על תהליכי העיצוב, בניית תהליך המכירה באתר בחינת תהליכי השילוח של יצירות האמנות, ניהול הפרויקט בשפה האנגלית והעברית גם יחד. לאחר עליית האתר לאויר, המשיך תהליך הליווי לשלב קידום האתר ומכירות בחו”ל.

עדות לקוח:   את אתי פגשתי ברגע הנכון, כשהייתי נחושה לעשות על מנת להגשים את החלום שלי ולהפוך את הסטודיו למקור פרנסה יחיד, המתפתח ומפרנס כראוי.
פגשתי אישה חייכנית, מקצועית ומקצוענית. חרוצה ומסורה שבנתה תוכנית להגשמה על פיה יצאנו לדרך. כשבנינו אתר היא גייסה את הצוות הכי מתאים וניווטה את הפרויקט מההתחלה ועד לסופו בדקדוק וראיית נץ של כל פרט ופרט. ברוח טובה, כשכל אחד ואחת מהצוות השאיר/ה את האגו בבית, עבד הצוות כקן נמלים מיומן במסירות נדירה. התוצאה בהתאם.
אני כותבת מילים אלה כשפנינו כעת אל קידום האתר ויצירת מכירות. הניסיון של העבודה המשותפת עם אתי עד כה מוביל אותי בבטחה לפרק הבא.
כשאני חושבת על התווית דרך ” תעשי את מה שאת טובה בו ותעשי את זה באהבה” אני רואה למול עיניי את אתי ואת הדרך שלה לעזור לי להגיע אל הנכסף.
למי שרוצה להמריא בבטחה ולנסוק לגבהים עם הידיעה שגם נחיתה היא אך לצורך התכווננות, שיפורי ביצוע ונסיקה- אתי זומר היא מגדל פיקוח משובח עם תוצאות.
ממליצה על אתי בחום הלב,
ליאור רייזל.

נגישות

סדנאות וכלים לעסק

סדנאות בתפירה אישית

 

מרגישים שאתם מוצפים במשימות ורודפים אחרי הזנב של עצמכם?

מרגישים שחייבים לנהל את המשימות ולא שהן תנהלנה אתכם?

סדנת "שולחן עבודה דיגיטלי" תפורה עבורכם.

מרגישים שהשיווק בדיגיטל נושף בערפיכם ואתם צריכים להיות יותר מושכים, יותר ויזואלים ויותר מהכל..? סדנת "עיצוב בקליק" תפורה עבורכם.

סדנאות וכלים לעסק