"יצירתיות היא לראות את מה שכל אחד ראה,

ולחשוב את מה שאף אחד אחר לא חשב"

אלברט איינשטיין

המרכז לפתוח מודלים וכלים חוויתיים

המרכז לפתוח מודלים וכלים חוויתיים 2016-12-07T09:03:01+00:00

Project Description

שם הלקוח: המרכז לפיתוח מודלים וכלים חויתיים – עדי סימון בר

תחום עסקי: הובלת פרויקטים של פיתוח סביבות למידה מתוקשבות לארגונים, מוסדות ובעלי עסקים

תקופת הליווי: 3 חודשים

מהות הפרוייקט: ייעוץ וליווי עיסקי, ארגוני ושיווקי; בניית אסטרטגית שיווק דיגיטלית; בחירת ספקים לקידום אתר למסחר מקוון ופתיחת שווקים ארגוניים ומוסדיים באמצעות כלי שיווק דיגיטליים; תמחור; התנהלות עסקית שוטפת.

עדות לקוח:   אני מרגישה צורך לשתף בחוויית העבודה שלי עם אתי בחודשים האחרונים. פגשתי כבר כמה יועצים בחיי, אבל עם רמת מקצועיות כזאת עוד לא נפגשתי.

מאז שהתחלנו לעבוד ביחד אתי מובילה אותי צעד צעד בקידום העסק. היא יסודית בצורה יוצאת דופן – לא מחסירה שום פרט ושואפת לרמה גבוהה בלי פשרות. היא יודעת בדיוק על מה היא מדברת וברור שיש לה ניסיון משמעותי בתחומים מגוונים – החל בשיווק על היבטיו השונים, דרך שימוש בפלטפורמות דיגיטליות וכלה בניהול פרויקטים בדרך אפקטיבית. הניסיון הרב שלה בעולם ההייטק מביא לעבודה שלנו ערך מוסף מאוד משמעותי. מעבר לכך, היא אדם מקסים, שנותן מכל הלב, ובשבילי זאת מתנה מדהימה לדעת שאני לא לבד.

הייתי יכולה לכתוב עוד ועוד מחמאות, ובטח עוד אעשה את זה בהמשך. היה לי חשוב לעצור רגע כדי לפרגן, כי לפעמים בתוך להט העשייה אנחנו שוכחים לעשות את זה, וזה כל כך חשוב.

בקיצור, אני ממליצה לכם לפנות אליה. היא פשוט מעולה !!!

עדי סימון בר, יזמת ובעלים

נגישות

סדנאות וכלים לעסק

סדנאות בתפירה אישית

 

מרגישים שאתם מוצפים במשימות ורודפים אחרי הזנב של עצמכם?

מרגישים שחייבים לנהל את המשימות ולא שהן תנהלנה אתכם?

סדנת "שולחן עבודה דיגיטלי" תפורה עבורכם.

מרגישים שהשיווק בדיגיטל נושף בערפיכם ואתם צריכים להיות יותר מושכים, יותר ויזואלים ויותר מהכל..? סדנת "עיצוב בקליק" תפורה עבורכם.

סדנאות וכלים לעסק